title image

Rekonstrukcija

TEL: +370 687 37567 | Dirbame Vilniuje, Kaune ir Kauno apskirtyje.

UAB “Restogis” yra ilgametę patirtį statybos srityje sukaupusi įmonė. Savo klientams siūlome įvairias paslaugas, tokias kaip vidaus apdaila ar viso pastato rekonstrukcija. Rekonstrukcijos darbus atliekame nuolat konsultuodamiesi su užsakovu, siekiant, kad viskas būtų atlikta pagal kliento poreikius – ne tik naudojant geriausias medžiagas, tačiau ir itin kokybiškai atliekant darbus.

Namo rekonstrukcija svarstoma pagrinde dviem atvejais, jei dėl namo amžiaus atsiranda stambūs defektai, tiesiogiai veikiantys namo ekonomiją, bei kuomet namas neatitinka pasikeitusių gyventojų poreikių. Žinoma, visada galima griauti namą ir statyti naują, tačiau galima to išvengti atliekant pastato rekonstrukcijos darbus.

Pastato rekonstrukcijos metu galima ne tik pašalinti ilgalaikius įsisenėjusius trūkumus bei pagerinti termoizoliacines savybes, tačiau ir „patobulinti“ namą taip, kad jis atitiktų visus gyventojų poreikius. Tokiu atveju į rekonstrukciją įeina ir durų ar langų perkėlimas, namo paaukštinimas ir kiti darbai.

Jei jūsų namas ne visiškai atitinka jūsų poreikius, namo rekonstrukcija gali tapti puikia išeitimi. Kreipkitės į UAB “Restogis” kvalifikuotus specialistus ir mes būtinai jums patarsime namo rekonstrukcijos klausimais. Taupykite savo laiką – rinkitės mūsų atliekamas statybos paslaugas!

Handyman with a tool belt. House renovation service.

Klauskite

* Privalomi laukeliai

Handyman with a tool belt. House renovation service.