title image

Šiltinimas

TEL: +370 687 37567 | Dirbame Vilniuje, Kaune ir Kauno apskirtyje.

UAB „Restogis“, sukaupęs ilgametę darbo patirtį teikiant įvairias statybos paslaugas, savo klientams siūlo sienų šiltinimo iš vidaus ar išorės, grindų šiltinimo, negyvenamų pastogių, stogų ar pamatų apšiltinimo, hidroizoliacijos paslaugas.

Bėgant laikui net ir naujos statybos namuose išlenda tam tikrų smulkių ar stambesnių defektų. Dėl nepakankamai kokybiškų medžiagų ar atsainiai atliktų darbų atsiranda plyšiai, per kuriuos į gyvenamąsias patalpas patenka šaltis. Tai ne tik sukelia namo gyventojams diskomfortą, bet ir smarkiai paveikia išaugančias šildymo sąskaitas.

Paskaičiavus, kiek šilumos kasmet išleidžiama į lauką bei kiek kainuotų namo apšiltinimas, klausimų dažnai nebelieka – pastato šiltinimo nauda yra akivaizdi. Kokybiškai atliktas namo šiltinimas aukštos kokybės medžiagomis ne tik padės sutaupyti ilgalaikėje perspektyvoje, tačiau ir pagerins pastato termoizoliacines savybes bei ekonomiškumą.

Domitės galimybe apsišiltinti savo būstą? Galbūt domina apšiltinimo atsipirkimas bei įkainiai? Kreipkitės į mūsų įmonė ir mes ne tik suteiksime visą jums rūpimą informaciją, bet ir nepriekaištingai atliksime visus jūsų pageidaujamus šiltinimo darbus. Patikėkite savo namų šilumą UAB „Restogis“!

Handyman with a tool belt. House renovation service.

Klauskite

* Privalomi laukeliai

Handyman with a tool belt. House renovation service.