title image

Statybos darbai

TEL: +370 687 37567 | Dirbame Vilniuje, Kaune ir Kauno apskirtyje.

Džiaugiamės ilgametės darbo patirties statybų srityje dėka galėdami pasiūlyti savo klientams ne tik apdailos ar šiltinimo, bet ir įvairiausius statybos darbus. Suteikdami paslaugas nuo pat pamatų iki stogo dengimo, galime klientams užtikrinti atliekamų darbų kokybę. Mums svarbus klientų įvertinimas, tad visus statybos darbus atliekame nuolat konsultuodamiesi su užsakovu.

Kai kuriems vis dar atrodo, kad statybos – ne raketų mokslas. Anaiptol, statantis būstą išnaudojama galybė laiko, o namo statyboms skirti pinigai išgaruoja tarsi į orą. Jau po poros metų išlenda įvairūs defektai, skatinantys vėl investuoti į namo remontą. Todėl  statybos darbus reikėtų palikti tai išmanantiems profesionalams.

Kvalifikuoti ir ilgametę patirtį statybos srityje turintys mūsų įmonės UAB „Restogis“ darbuotojai profesionaliai atlieka visas jiems pavestas užduotis. Vykdant įvairiausius statybos darbus darbuotojai nuolat naudoja pažangiausias statybos technologijas, kurių dėka statinys būna itin ekonomiškas ir pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis. Be statybos darbų taip pat teikiame ir vidaus apdailos paslaugas, tad mūsų įmonės darbuotojai gali namą paruošti nuo pradžios iki tinkamumo gyventi.

Planuojate statytis namą, sodybą ar kitą negyvenamos paskirties pastatą? Norite, kad atliekami statybos darbai būtų kokybiški, o statinys – ekonomiškas ir ilgaamžis? Susisiekite su mumis ir mes mielai ne tik suteiksime visą jums rūpimą informaciją, tačiau ir užtikrinsime, kad visi mums patikėti darbai bus atliekami nepriekaištingai!

Handyman with a tool belt. House renovation service.

Klauskite

* Privalomi laukeliai

Handyman with a tool belt. House renovation service.