title image

Stogų remontas

TEL: +370 687 37567 | Dirbame Vilniuje, Kaune ir Kauno apskirtyje.

Esame jau daugiau nei 13 metų dirbanti statybos paslaugų įmonė ir savo klientams siūlome ne tik naujo stogo įrengimo, stogų remonto ar rekonstrukcijos paslaugas, bet ir vidaus apdailos bei kitas su vidaus apdaila susijusias statybos paslaugas. Neretai žmonės imasi patys tvarkyti kiaurus stogus, net nenumanydami, kokias pasekmes tai gali turėti. Tad į pagalbą jums atskubės UAB „Restogis“!

Dažnai statant namą siekiama sutaupyti medžiagų sąskaita ar darbo jėgos samdymo kaštais. Tai tiesiogiai paveikia ne tik stogo, tačiau ir viso statinio ilgaamžiškumą bei ekonomiškumą. Laikui bėgant dėl prastų medžiagų naudojimo ar nekvalifikuotai atliko darbo, stogo dangoje gali atsirasti įvairūs plyšiai, sumažinantys stogo termoizoliacines savybes. Dažniausiai apie stogo remontą net nesusimąstoma, o padarinius imamasi tvarkyti per vėlai – gresia didelės išlaidos naujo stogo dengimui. Tačiau šių neplanuotų išlaidų išvengti ne tik galima, bet ir būtina.

Ilgametę darbo patirtį stogų remonto srityje sukaupę mūsų įmonės UAB „Restogis“ darbuotojai padės jums išspręsti nesandaraus stogo problemas. Kadangi mums yra itin svarbus kliento lūkesčių patenkinimas, darbus atliekame itin kruopščiai ir naudojame tik pačias geriausias medžiagas. Kokybiškai suremontuotas stogas sutaupys jums ne tik pinigų, bet ir nervų.

Planuojate stogo keitimą ar naujo stogo įrengimą? Pastebėjote iš nežinia kur atsiradusių plyšių stogo dangoje? Galbūt jau ir lietus pradėjo kapsėti nuo stogo? Nieko nelaukite! Kreipkitės į UAB „Restogis“ ir patikėkite savo stogą mums – sutaupykite pinigus, kuriuos reikėtų skirti naujo stogo dengimui!

Handyman with a tool belt. House renovation service.

Klauskite

* Privalomi laukeliai

Handyman with a tool belt. House renovation service.