title image

Vidaus apdaila

TEL: +370 687 37567 | Dirbame Vilniuje, Kaune ir Kauno apskirtyje.

Savo klientams UAB „Restogis“ be įvairių statybos paslaugų siūlo ir vidaus apdailos darbų atlikimą. Prireikus kvalifikuotų statybos specialistų glaistymo, tinkavimo, dažymo, tapetų ar plytelių klijavimo, laminato klojimo darbams, UAB „Restogis“ – geriausias įmanomas pasirinkimas!

Vidaus apdailos paslaugomis naudotis tenka ne tik įsirenginėjant naują būstą, bet ir siekiant paslėpti anksčiau nekokybiškai atliktus darbus. Per ilgą laiką tiek namuose, tiek ir butuose apsitrina sienų dažai, ima atsilupinėti tapetai, atsiranda kitos įvairios problemos. Žinoma, jei pirminiai vidaus apdailos darbai būtų atliekami kruopščiai ir naudojant aukštos kokybės medžiagas, tokiu atveju būsto vidaus apdaila būtų kur kas ilgaamžiškesnė.

Neretai būsto vidaus apdailos atnaujinimo darbais užsiima patys gyventojai ar savininkai, bandydami apsieiti be specialistų pagalbos. Tačiau net ir kruopščiai stengiantis, įvairūs defektai atsiranda kur kas greičiau nei tikėtasi. Todėl bendradarbiauti su statybos darbų specialistas ne tik siūlytina, bet ir būtina.

Planuojate įsirenginėti ar remontuoti būstą? Reikalingos vidaus apdailos paslaugos? Kreipkitės į mūsų įmonę jau šiandien! Ne tik suteiksime jums visą reikalingą informaciją, sudarysime sąmatą, bet ir užtikrinsime, kad apie vidaus apdailos remontą pamiršite ilgam!

Handyman with a tool belt. House renovation service.

Klauskite

* Privalomi laukeliai

Handyman with a tool belt. House renovation service.